LTFM studied level scenery

Questions About FS9 and FSX. Software and Hardware related problems and information.

LTFM studied level scenery

Postby THY4247 » 10 Sep 2019, 07:17

Geçen hafta iyi bilinen profesyonel scenery tasarımcısı ile Istanbul yeni havalimanı LTFM projesi için bağlantıya geçtim. Kendileri LTFM scenery si için çalışmalara başlamaya hazır ve olumlular. Tek sorun kaynak eksikliğinden noksan noktalar daha çok (fotoğraf ve genel bilgi eksikliği). Arkadaşlara yardımcı olabilmek için onlara bilgi ve görsel sağlayacağıma yardımımı sundum ve birlikte çalışmaya olumlu bakıyorlar. Sizin bu konuda fikrinizi almak istedim, ortamdaki tecrübeniz ve bilginize inandığım için size ve bazı diğer hocalarımızdan desteğe ihtiyacım bulunmaktadır. Siz ne düşünüyorsunuz elimize bilgi veya fotoğraflar geçmesi zor olacakmıdır ? Acaba hangi yolardan ve hangi kişilerden destek isteyebiliriz ? Olumlu dönüşünüzü beklerken sizlere selamlarımı iletiyorum.

Saygılar, Selamlar

Bedran Batkitar
THY4247
Junior Member

Name: Bedran Batkitar
City: Fribourg
PID: 4247
Vatsim ID: 1349469

Re: LTFM studied level scenery

Postby THY4266 » 13 Sep 2019, 06:28

Kaynak olarak kullanılabilir mi bilemem ama Internette o kadar çok görsel var ki anlatamam. Ben Google arama'ya "LTFM photos" yazdım anında 24800 bilgi listeledi :)
THY4266
Rookie

Name: Hayri BUBERCI
City: Istanbul
PID: 4266
Vatsim ID: 1304382

Return to Flight Simulator General Discussion Forum FS9|FSX|FSX-SE