FLYTHY MEETİNG KASIM

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

FLYTHY MEETİNG KASIM

Postby THY2937 » 14 Oct 2012, 11:17

Kaptanlarım ve ağabeylerim FlyThy diğer adıyla Turkısh Virtual üyeleri, gerek sitemizin değişimleri olsun, gerekse de araya yazın ayın ın girmesi olsun. uzun zamandır ne doğru düzgün bir toplantı gördüm nede duydum. gerçi askerdeydim ama gözlemlediğim kadarıyla da yoğun katılımlı bir toplantı uzun bir süredir gerçekleşmiyor. belli bir süre daha İstanbul da durmam dolayısıyla böyle bir organizasyon yapalım diyorum. katılımın çok olmasını her zamanki gibi arzuluyorum. fakat olmasa da bir kaç kişi için bile toplantı yapmaya hazırım. zira eski toplantıları o kadar özledim ki anlatamam. Şuan için belirlediğim, Kasım 12-13-14 tarihleri arası. tam olarak bir ay var. aradan geçen bu uzun süre sonunda, hoş sohbet, bol muhabbet in yanında bir o kadar konuşacak konularımız olduğunu düşünüyorum. işi olan ve ailevi durumları olan hocalarımız tabi ki mazur görülebilir. ama lütfen bu toplantıya önem gösterelim. yıl ın ilk ve belki de son olacak olan bu toplantısına herkesin katılmasını ve o tarih de olan durumunu buraya belirtebilirse sevinirim. Yemekli olmasını beklediğim ve menüyü gene burada sizden gelecek olan önerilerle birlikte yazıcam. aynı şekilde organizasyon konusunda yardımcı ve öneride bulunmak isteyenler de bana ulaşabilir.

Saygılarımla
THY2937
Average User

Name: Ersin BOZKURT
City: Izmir
PID: 2937
Vatsim ID: 1045773

Re: FLYTHY MEETİNG KASIM

Postby THY3061 » 14 Oct 2012, 19:57

Geçen sene Ankara'daki buluşmayı elimde olmayan sebeplerle kaçırdım. Siz hobidaşlarım ile buluşmak ve tanışmak her zaman bana onur verir.
Fatih SERPEN
ATPL(A) Frozen
B-737NG
THY3061
Average User

Name: Fatih SERPEN
City: Kocaeli
PID: 3061
Vatsim ID: 1194888

Re: FLYTHY MEETİNG KASIM

Postby THY2937 » 09 Dec 2012, 18:31

15 Aralık 2012 Tarihinde Ankara da gerçekleştilcek olan toplantı vasıtasıyla İstanbul toplantısı yerine Ankara da buluşuyoruz. gerekli bilgilendirmeleri Sn Erdal Elmacı tarafından facebook da ve forum dan takip edebilirsiniz. Ankara da görüşmek üzere. :)
THY2937
Average User

Name: Ersin BOZKURT
City: Izmir
PID: 2937
Vatsim ID: 1045773

Return to Activities, Meeting, Contest