Adnan Menderes Ziyareti

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

Adnan Menderes Ziyareti

Postby epaprat » 08 Jun 2003, 01:40

Selamlar;
Geçti?imiz Çarşamba günü Yzmirli Sanal Havacılar olarak Menderes Yaklaşma ve Kuleye ziyarette bulunduk.Açıkçası gördü?ümüz ilgi bizi çok sevindirdi.Amacımız hem bu işlerin gerçekte nasıl yürüdü?ünü görmek hemde senelerini bu işe vermiş insanların yardımlarını almaktı.Gerçekte işlerin nasıl yürüdü?ünü gördükten sonra bizdeki işlerin nasıl yürüdü?ünü anlattık,çok hoşlarına gitti ve 8 Haziran Pazar günü menderes app'a procontroller ve asrc kurulumu için davet aldık.Adnan Menderesteki atcolarımız bu işe bulaşmak için yardımlarımızı bekliyor.8 Haziran günü ö?leden sonraki saatler için vpilot ve vatcolarımızdan ricamız müsait olanların Türk Hava Sahasında yo?un bir trafik yaratıp mümkün oldu?u kadar izmir varışlı ve kalkışlı uçuşlar yapmaları.Bahsi geçen saatlerde izmir app servisini o an gerçekte izmir app'ta görevli olan atcolarımızın vericek olmasıda bizler için ayrı bir tecrübe olacaktır diye düşünüyorum.Davetimize katılacak olan vpilot ve vatcolarımıza şimdiden teşekkürler...

Ertaç Paprat(Yzmir)
TK450
epaprat
Rookie

Postby MUNSAL » 13 Jun 2003, 03:58

Selamlar,
Ertaç kaptan gerçekten güzel bir çalışmaya katılma şansını yakalamışsınız. Eminim bir çok arkadaşım yazdıklarınızı imrenerek okuyordur. Fakat hemen güzel haberi vereyim. 18Mayısta yaptığımız buluşmadan gerçekten çok etkilendim. 13 yıldır havacılık camiasındayım ve havacılıkla gerçek hayatta bağlantısı olmayıpta bu kadar iç içe olan insanları görmek beni şaşırtmıştı (keşke sizlerle birlikte çalışsaydım). Bu şaşkınlık uçakların 36'ya inişini seyrederken daha da arttı ve orada aklıma geleni (şu an yoğun alanda yoğun sezon olduğundan sezon sonuna doğru düşünüyorum) uygulamak için hemen yola koyuldum. Eğer valilikten izin alabilirsek ki bu konuda yardım edecek değerli insanlar var, Atatürk havalimanında bir buluşma yapıp gün boyunca, sektörün içerisinde olmayıpta beni son derece şaşırtan arkadaşlarıma unutamayacakları bir toplantıya eğer site yöneticilerimizde uygun görürse ön ayak olmak istiyorum...
Sevgiler
TK431
Metin Ünsal
MUNSAL
Newbie

Postby THY177 » 13 Jun 2003, 10:48

Sevgili Metin ;

Bahsetmiş olduğun düşünce XXL toplantısında bahsetmiş olduğun düşünce ise

"laf ağızdan çıkktıı bir kere..." ..

Güzel haberlerini bekliyoruz...

Ps: Düşüncenin anlamsız bürokrasi ve dalavereler yüzünden hayata geçememesi hali istisnadır tabiki...

Saygılar

TK 177 Ergenekon Kucuk
THY177
VIP Member

Name: Ergenekon Kucuk
PID: 177

Return to Activities, Meeting, Contest