İş ilanı hakkında

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

İş ilanı hakkında

Postby THY4236 » 10 Apr 2021, 18:03

Arkadaşlar merhabalar herkese,

Uzun bir süredir uçuşlarımı yapamıyorum pilotaj eğitimime başladığım için :oops:

İstanbulda kendiminde eğitim aldığı bir simülatör merkezi kuruluyor, kapsamlı birçok uçak tipini barındıran profesyonel sim merkezi olacak. Kendileride bana sanal havacılıkla uğraşan bilgisi olan iş için çalışacak arkadaş varmı diyerek sordular ben bana gönderdikleri ilanı erhan kaptanımdan izin alarak platformda paylaşıyorum. İhtiyacı olan severek çalışmak isteyen arkadaşlar kendileriyle iletişime geçebilirler.

Reklam amaçlı bir paylaşım yapmıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen sadece benim gibi havacılık sevdalısı arkadaşlarında haberi olsun istediğim için paylaşıyorum.

Herkese iyi uçuşlar.

İstanbul kurtköyde yeni kurulacak olan simülatör merkezimizde havacılık sevdalısı olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Havacılık ve simülatör konusunda bilgili ve deneyimli olması şartı gerekmektedir. Firmanın sosyal medya hesaplarını yönetebilecek bilgiye sahip olması aranmaktadır.

İstanbul anadolu yakasında ikamet edilmesi tercih sebebidir.

Detaylı bilgi ve başvuru için 0531 541 09 87 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Last bumped by THY4236 on 10 Apr 2021, 18:03.
THY4236
Newbie

Name: Abdullah Ivelik
City: İzmir
PID: 4236
Vatsim ID: 1330921

Return to Activities, Meeting, Contest