SATILIK OPENCOCKPITS MULTIRADIO

Here you can buy and sell items in your hand, computers, cars ...

SATILIK OPENCOCKPITS MULTIRADIO

Postby THY3525 » 16 Feb 2010, 12:51

Merhaba tum pilotlara;

Aralık 2008'de aldıgım ve cok temiz kullanılan Opencockpits Multiradio Modulumu Ev Kokpit işine girdigim icin satıyorum. Uzerinde bir cizik bile mevcut degil. Detaylı resimleri asagıdaki linkte mevcut..

Modul tak ve calıstır olup USB baglantısı ile baglanıyor. FS'in COM1, COM2, NAV1, NAV2, ADF1, ADF2 ve Transponder ayarlarını kontrol edebiliyorsunuz. Modul tum FS ve X-Plane versiyonları ile uyumlu. Sanal ucusu baska bir boyuta tasıyor. Standby ve Active frekans degistirme, cevirme dugmesine basarak yapılıyor. 2 tane 6 digit ekran mevcut. Backlight dedigimiz arkadan ısıklandırma ile gece cok keyifli bir goruntu veriyor. Cok amaclı bu radio sayesinde bir cevirme dugmesi ile tum frekansları degistirebiliyorsunuz. FS'in kullanımını cok kolaylastıran ve gercege cok yakın bir modul. Ozellikle online ucuslarda cok faydalı. Ben ev kokpit olayını girdigim icin satıyorum. Daha detaylı bilgileri kendi web sitesi ve linkteki brosurde mevcut. Sorularınız icin arayabilirsiniz..

Resimler;
http://img694.imageshack.us/g/dsc01922g.jpg/

Broşür;
http://www.andare-ing.com/uploads/Openc ... ADIO_i.pdf

Sitedeki fiyatı 111Euro siparis edince gelmesi; Bedeli + Gumruk (%25) + Ordino (120TL. civarı) + Kargo (25 Euro civarı) = 480TL.

Satıs fiyatım: 250TL

İletişim;
Ekrem: 0532 541 7212

Kendi sitesindeki açıklaması aşağıda;

USB multiradio.

Completly plug&play. Without configuration.

Functions: COM1&2, NAV1&2, ADF1&2, XPNDR.
Backlighted.
Frequency SWAP using push-button of rotary encoder.
Configuration files for FS and X-Plane.
Measures: 224 Width x 65 Height x 168 Lenght (milimeters)
THY3525
Newbie

Name: Ekrem KUROSMAN
City: Istanbul
PID: 3525
Vatsim ID: 822228

Return to Bargain Second Hand or Brand New Items