Merhabalar !

Help Center For New Turkish Virtual Pilots. Questions about connection, online flying, and training.

Merhabalar !

Postby Ataberk » 26 May 2011, 08:37

Merhaba abilerim , aranıza yeni katıldım ve bu camiaya katıldığım için çok gururluyum :) Çok yeni olduğum için buralarda neler dönüyor pek takip edemedim , acaba önümüzdeki günlerde herhangi bir eğitim olacak mı ?

Ataberk Odak
Ataberk
Newbie

Name: Ataberk Odak
PID: 3050

Re: Merhabalar !

Postby Ataberk » 26 May 2011, 12:52

Yeniyim diye pek ilgi göremedim galiba :(
Ataberk
Newbie

Postby THY4752 » 26 May 2011, 13:22

Yeni veya eski ayrımı olmaz dostum bizde. Biz hobidaşız senle. Merhabalar olsun.. Soruların olursa herzaman yardım ederiz. Tek şartla training bolumunu okumalısın. Hiç bir alt yapısı olmayan birine bir şeyler anlatmak çok zor oluyor. Belirli bir eğitim takvimimiz henuz yok ama skype kullanıyorsan hepımızı ekleyebilirsin profilimizde adreslerimiz mevcut.
THY4752
Average User

Name: Hakan PALIOGLU
City: Istanbul
PID: 4752
Vatsim ID: 1101377

Postby Ataberk » 26 May 2011, 14:17

Ataberk wrote:Yeniyim diye pek ilgi göremedim galiba :(

cevap için çok teşekkür ederim :) tabiiki de belirli bir altyapım var sadece boeing ya da airbus tan herhangi birini öğrenmek kaldı. önceki uçtuğum havayolundaki arkadaşlar pes ettiler , bıraktılar. Orası pasif hale gelince buraya katılmak istedim ben de :) Neyse yaz gelsin başlar herhalde eğitimler :?

Ataberk Odak
Ataberk
Newbie

Postby THY3537 » 26 May 2011, 15:39

Aramiza hosgeldiniz!
Yakin zamanda ben bir egitim daha vermeyi planliyorum. Zaman zaman Bahadir Kaptan da cok guzel konularda egitimler vermekte. Training bolumundeki topiclere bir goz gezdirin.
Keyifli ucuslar...
THY3537
VIP Member

Name: Uğur BİLGİN
City: Ankara
PID: 3537
Vatsim ID: 1084376

Postby Ataberk » 26 May 2011, 16:19

THY3537 wrote:Aramiza hosgeldiniz!
Yakin zamanda ben bir egitim daha vermeyi planliyorum. Zaman zaman Bahadir Kaptan da cok guzel konularda egitimler vermekte. Training bolumundeki topiclere bir goz gezdirin.
Keyifli ucuslar...

Cevap için teşekkür ederim , beklemedeyim. :)
Ataberk
Newbie

Postby THY157 » 26 May 2011, 16:51

Ataberk Kaptan aramıza hoşgeldiniz,

FlyTHY olarak planlı ve düzenli bir aktif eğitim hizmetimiz yok. Eğitim bölümündeki arkadaşlarımız da bilgilerini paylaşmak ve şirketimiz pilotlarını belirli bir seviyeye ulaştırabilmek için tamamlayıcı eğitimler yapıyorlar. Ancak bilmenizi isterim ki size sıfırdan bir type eğitimi vaad etmiyoruz. Eğitimlere kabul edilen arkadaşlarımız bilgi ve beceri olarak orta seviyeye yaklaşmış arkadaşlarımız. Anladığım kadarıyla siz, sizi sıfırdan alıp yetiştirecek bir eğitim sistemi arıyorsunuz ancak bizde malesef böyle bir eğitim sistemi yok. Aktif bir eğitim sistemi yerine, kendi kendinizi eğitmenize destek olacak dokümanları hazırlayarak pasif bir eğitim sistemini tercih ediyoruz. Size önerim ana sayfamızda "Training Room" altındaki Syllabus linkindeki dokümanları okumanız ve kendinizi bunlara göre belli bir seviyeye getirmeniz. Daha sonra eğitim bölümündeki arkadaşlarımıza buradan çağrı yaptıklarında başvurunuzu yapmanız. Geçireceğiniz bu süreçte yardıma ihtiyaç duymanız halinde sorularınızı forumdan sorabilir ve destek alabilirsiniz.

Kolaylıklar ve iyi çalışmalar diliyorum.

Selçuk Poyraz
FlyTHY Executive Manager
THY157
VIP Member

Name: Selçuk POYRAZ
PID: 157

Postby Ataberk » 26 May 2011, 16:57

THY157 wrote:Ataberk Kaptan aramıza hoşgeldiniz,

FlyTHY olarak planlı ve düzenli bir aktif eğitim hizmetimiz yok. Eğitim bölümündeki arkadaşlarımız da bilgilerini paylaşmak ve şirketimiz pilotlarını belirli bir seviyeye ulaştırabilmek için tamamlayıcı eğitimler yapıyorlar. Ancak bilmenizi isterim ki size sıfırdan bir type eğitimi vaad etmiyoruz. Eğitimlere kabul edilen arkadaşlarımız bilgi ve beceri olarak orta seviyeye yaklaşmış arkadaşlarımız. Anladığım kadarıyla siz, sizi sıfırdan alıp yetiştirecek bir eğitim sistemi arıyorsunuz ancak bizde malesef böyle bir eğitim sistemi yok. Aktif bir eğitim sistemi yerine, kendi kendinizi eğitmenize destek olacak dokümanları hazırlayarak pasif bir eğitim sistemini tercih ediyoruz. Size önerim ana sayfamızda "Training Room" altındaki Syllabus linkindeki dokümanları okumanız ve kendinizi bunlara göre belli bir seviyeye getirmeniz. Daha sonra eğitim bölümündeki arkadaşlarımıza buradan çağrı yaptıklarında başvurunuzu yapmanız. Geçireceğiniz bu süreçte yardıma ihtiyaç duymanız halinde sorularınızı forumdan sorabilir ve destek alabilirsiniz.

Kolaylıklar ve iyi çalışmalar diliyorum.

Selçuk Poyraz
FlyTHY Executive Manager

Cevabınız için çok sağolun , ben kendimi anlatamadım sanırım , 0 dan eğitim istemiyorum zaten ben kendi kendime bir yerlere gelmiş biriyim. Sadece bu işin son noktası olan "tip eğitimi"ni almak istiyorum. Sadece eksiğim burası , diğer tüm konularda az ya da çok bilgi birikimine sahibim. Teşekkürler :)

Ataberk Odak
Ataberk
Newbie

Postby THY157 » 26 May 2011, 17:20

Ben de onu diyorum zaten tip eğitimi sıfırdan yapmıyoruz planlı olarak.
THY157
VIP Member

Name: Selçuk POYRAZ
PID: 157

Return to Training Lounge