Sinav

Help Center For New Turkish Virtual Pilots. Questions about connection, online flying, and training.

Sinav

Postby Genuine » 04 Nov 2010, 20:59

Arkadaslar Merhabalar,

Ben araniza yeni katildim. Fakat su aralar biraz kafam karisik bu sistemlerle ilgili. Yaklastik 3 aydir flight simulator oynuyorum, babamda pilot oldugu icin bir cok teknik bilgiyi ogrenme firsati yakaladim. Suan aktif olarak fspassangers ile ucuslarimi surduruyorum. FlyThy de ucacagim gunu iple cekiyorum, fakat sormam gereken bir kac sorum olacakti. Ben ilk register oldugum zaman her hangi bir konfirmasyon mesaji almadim ve kabul edildigimi 15-20 gun sonra siteye girdigimde tekrar uye olmaya calistigim zaman farkettim. Havacilik ve bir cok konuda bilgim var, oncelikle sinav'a girmek icin hangi egitimleri tamamlamam gerekiyor? Bu egitimleri tamamladiktan sonra sinav'a nasil basvurabilirim? - Ve ayrica ucus kayit sistemleri ile ilgilide kafam birazcik karismis durumda :) Kisa bi sekilde bilgilendirebilirseniz hazirliklara baslamak istiyorum.

Saygilarimla,
Onur Evitan.
Genuine
Rookie

Name: Onur Evitan
PID: 4688

Re: Sinav

Postby Genuine » 04 Nov 2010, 22:03

Alican Kaptan bilgilendirmeniz icin cok tesekkur ederim. Dogru soyluyorsunuz aslinda, Flight Simulator'a hic bir zaman oyun olarak bakamadim suana kadar, sanirim sebebi bu isi nekadar ciddiye aldigimizdan kaynaklaniyor. Oncelikle bir kac gun once management adresine e-mail atmistim fakat herhangi bir geri donus alamadim. Sinav basvurusu icin management ilemi kontakt kurmam gerekiyor? (Bahsettigim gibi, uye olduktan sonra herhangi bir e-mail almadim, junk'i da kontrol ettim. Tek aldigim e-mail Sifre hatirlatma) - Bir de bu ilk sinavda karsima gelebilecek seylerden biraz bahsederseniz cok sevinirim.

Saygilarimla.
Genuine
Rookie

Postby Genuine » 12 Nov 2010, 20:28

Arkadaslar Sinav'im hayla gelmedi.. Yardimci olabilecek kimse varmi acaba?

Saygilarimla..
Genuine
Rookie

Postby THY4050 » 01 Aug 2014, 08:52

ayrıca verilen linkler eski siteye ait oldukları için galiba genelde ölü linkler oluyolar şu anki mevcut sitede de training bölümü uzun bir zamandan beri bakımda gözükmekte acaba şu an ne yapmamız gerekiyor cevap verebilirseniz çok sevinirim.

saygılar...
THY4050
Newbie

Name: Ahmet Töre BULU
City: Istanbul
PID: 4050
Vatsim ID: 1297963

Return to Training Lounge