online eğtime hazır mıyım

Help Center For New Turkish Virtual Pilots. Questions about connection, online flying, and training.

online eğtime hazır mıyım

Postby Bekir » 18 May 2002, 01:25

Öncelikle bu kadar ciddi bir çalışmanın beni çok heycanlandırdı?ını söylemek istiyorum.
Ben henüz çok yeniyim.Fs 2002 de kendim çalışarak cessna 182s ile uçmayı başarabiliyorum sanırım birçok hata ile birlikte.Henüz hiç on line olama teşebbüsünde bulunmadım konuya gösterilen ciddiyetten dolayı.
E?tim öncesi gereken tüm programları indirdim kurdum formuda çok yakında dolduraca?ım.Fakat bir süprizle karşılaşmamak için ilk dersimde sizlerin başka önerileri olup olmadı?ını ö?renmek istiyorum.
Böyle bir organizasyonu düşünüp uygulayan tüm arkadaşları kutluyorum e?er göründü?ü ve söylenildi?i gibi ciddi ise gerçekten çok heycan verici muhteşem birşey.Tabiki bunu anlamak için havacılık aşkı olması gerekir kanaatindeyim.Sanıyorum ki sizlerle ilerde daha yakından tanışıp iyi bir dosluk kuraca?ımıza inanıyorum.Havacılık aşakı bir ayrıcalıktır.

Beir
Bekir
Rookie

Postby mavi » 18 May 2002, 17:52

Sevgili Bekir,
Oncelikle kolay gelsin, dedigin gibi bu bir tutku isi ve inaniyorum ki bu guzel site boyle tutkulu insanlarin cabasi ile olustu. Kendimi bildim bileli havacilik ile bir sekilde ilgilenmisimdir. Bu iste bende cok yeniyim ve on-line icin henuz erken oldugunu biliyorum. Ama bir an once baslayabilmek icinde caba sarf ediyorum. Arkadaslarin dedigi gibi bu sitenin "training" sayfasi bu isin "abc"si gibi ben, malesef zamanlama yuzunden istifade edemiyorum; imkan ve zamanin varsa bir an önce kaydolmani oneririm. Tekrar kolay gelsin, zorluklarin bizleri (yenileri) yildirmamasi dileklerimle.

Saygi ve sevgiler.

TK396
Serhan Önür

s.önür
mavi
Average User

Return to Training Lounge