Eğitimler Nasıl Devam Edecek ?

Help Center For New Turkish Virtual Pilots. Questions about connection, online flying, and training.

Eğitimler Nasıl Devam Edecek ?

Postby alicamat » 11 Apr 2002, 12:15

Sevgili Arkadaşlar,

Birçok arkadaşın bana sordu?u soru: bundan sonra e?itimler nasıl devam edecek ?

1. Dönem e?itim grubu VFR ve IFR e?itimlerini tamamladılar. 2. Dönem e?itim grubu Cem Hoca ile e?itimlerine devam etmekteler.

Kısa bir aradan sonra 22 Nisan dan itibaren iki çalışmayı birlikte yürütmeyi planlıyoruz: birincisi 2. dönem e?itim grubunun e?itimleri için Cem Hocamıza destek vermek, ikincisi ise 1. dönem mezunlara ileri e?itimlerini vermeye başlamak.

Orta dönemde ki hedefimiz, Hoca talebe ilişkisini sitemizin Training bölümünde hazırlayaca?ımız bir rezervasyon sistemi ile sa?lamak. Bu şekilde Hocalar müsait oldukları günleri bildirecekler, talebeler de istedikleri hoca ile randevulaşıp çalışmak istedikleri konuları önceden bildirecekler.

Rezervasyon sistemi oturlulduktan sonra yeni bir dönem e?itim grubunu başlatabilece?iz.

E?itim programımızı daha kısa bölümlere ayırarak e?itimin alınmasını daha pratikleştirmek üzerinde çalıştı?ımız bir konu. Bununla da ilgili bilgi sitemizde en kısa zamanda yayınlanacak.

?imdilik bu kadar. Sorusu olan varsa forumda cevaplayabilirim.

Herkese iyi uçuşlar ve emniyetli inişler.

Sevgilerimle,

Ali Camat
Training Manager
FlyTHY
alicamat

Postby ozgurcd » 18 Apr 2002, 15:04

Selamlar,
22 Nisanda başlaması planlanan eğitim konusunda bir gelişme var mı acaba? yaptığım başvuruya yanıt alamadım, ertelenme mi sözkonusu?

Teşekkürler
ozgurcd
Newbie

Postby alicamat » 26 Apr 2002, 11:45

Sevgili Arkadaşlar,

Öncelikle gecikmelerden dolayı özür dilerim.

Düşüncemiz öncelikle yeni sitemizin eğitim sayfalarında yapmayı planladığımız yenilikleri devreye almaktı. Bu yenilikler eğitim koordinasyonunu kolaylaştıracak. Bu yenilikler biraz daha zaman alacağı için eğitimlere daha fazla gecikmeden başlamayı düşünüyoruz.

Ayrıca eğitmen kadromuza yeni hocalarımız katılıyor. Yeni hocalarımızı forum da anons edeceğim ve eğitime başvuran pilotların eğitimlerinin başlaması içinde hocalarımıza görev vereceğim. Muhtemelen hocalar ile öğrenciler arasındaki bağlantı 29 Nisan haftası başlayacaktır.

Bilgilerinize.

Sevgiler,

Ali Camat
alicamat

Postby THY65 » 30 Apr 2002, 12:22

Hocam Merhaba,

Devam eden eğitimleri gözlemci olarak izlememiz mümkünmüdür? Sanırım RW da bir kanalda buluşuyorsunuz, ben de aynı kanala gelip olayları takip etsem yararlı olur diye düşünüyorum.

Saygılar,
Murat Toloğlu TK233
THY65
Senior Member

Name: Murat TOLOGLU
City: Istanbul
PID: 65
Vatsim ID: 839820

Postby alicamat » 30 Apr 2002, 20:05

Sevgili Arkadaşlar,

3. Dönem Giriş ve VFR eğitimleri başlıyor, Kimlik bilgilerini gönderen arkadaşları programa aldık. Eğitime katılmak isteyen diğer arkadaşların acilen aşağıdaki bilgileri bana ulaştırmalarını rica ederim.

İsim
Soyad
Organizasyon
Eğitim
İngilizce
e:mail
Cep Telefonu
İş Telefonu
Ev Telefonu
FlyTHY ID
VATSIM Tecrübesi
Gerçek Uçuş Tec.
FS 2000
FS 2002
Internet Connection
Diğer Sim'ler
İstenen Eğitim
Tercih Edilen Gün
Ek Bilgi

Yukarıdaki bilgiler sadece eğitimin koordinasyonu için kullanılacaktır.

VFR eğitimini tamamlayan pilotlar IFR eğitim grubuna alınacaklar. IFR eğitimi 6 Mayıs haftası başlayacaktır. Organizasyon bu hafta yapılacaktır.

?imdiden herkese iyi uçuşlar dilerim.

Sevgiler,

Ali Camat
Training Manager
FlyTHY
alicamat

Postby alicamat » 30 Apr 2002, 20:15

Sevgili Arkadaşlar,

Devam eden eğitimlere dinleyici olarak RW kanalından katılmanız doğru değil. Bunun temel sebebi RW gelen yükten dolayı eğitime katılanlara gereken hizmetin tam verilememesi. Ayrıca oluşabilecek sorulara yanıt vermekte eğitimi aksatacaktır.

Bu sebeplerden dolayı rezervasyon yapıp eğitimlerin sizi ilgilendiren bölümlerine katılmanız en doğrusu olacaktır.

Sevgiler,

Ali Camat
Training Manager
FlyTHY
alicamat

Return to Training Lounge