Holiganizm

Got a new joke? Went a new club? A concert or your review about a movie? Write it here ...

Holiganizm

Postby hasankiyak » 14 May 2005, 03:48

Arkadaslar merhaba;

Cok cok üzülerek, bu topigi acmak zorunda kaldim. Degerli vakitleri caldigim icin özür dilerim!!!
Gecen gün sanirim mac aksamiydi bir topic gördüm `gecmis olsun^ adi altinda,bende sitemizdeki samimiyete siginarak mesajimi yazdim 'gecmis olsun tüm fenerlilere^ diye, ertesi gün baktigimda bu topigi göremedim ....bu bir satasmami ki; satasma olarak yazilmamisti o topic arkadaslik sinirlari icinde sakalasmaktan ibaretti saniyorum ki bende ekledim...bu topigi kaldiran niye kaldirdi aciklama yapmasini beklerdim neden rahatsiz olmustu,rahatsizligin sebebi mesajlar nelerdi;fazla arkadasimin da okudugunu zannetmiyorum.Böyle bir bilgi kazandiran, arkadasliklari pekistiren bir programda bir gs fb maci yüzünden böyle dengesizligin olmasi vahimdir,kimse kimseye yabanci degil,kime kime satasmissa söyler özürler dilenir,kimseye birsey söylenmeden sanki topicde hakaretler edilmiscesine topigin kapatilmasi veya her ne ise bize hakarettir. herkes ne yanlis yapilmissa cevabini vermeye hazirdir

bu olaya üzüldügümü bildirir,mantikli bir cevap umut ederim....saygilarimla

Hasan KIYAK
TK 859
hasankiyak
Newbie

Postby THY480 » 14 May 2005, 08:10

Topiğin kaldırılması Aziz Yıldırım'ın işi olsa gerek :)

Forum kuralları biraz can sıkmaya başladı sanki....
THY480
VIP Member

Name: Alp AKBOSTANCI
City: Istanbul
PID: 480
Vatsim ID: 844012

Postby THY133 » 14 May 2005, 11:59

quote:Originally posted by alpakbostanci

Topiğin kaldırılması Aziz Yıldırım'ın işi olsa gerek :)

+1 [8D]

Istikbal
Göklerdedir ...!
M.K Atatürk
THY133
VIP Member

Name: Deniz İrez
PID: 133

Postby Bozhan Özsoy » 14 May 2005, 18:10

Topik kaldırılmadı. off topik konular için jet blast odamız var oraya taşıdık, keşke biraz dikkat edilip ilk başta konu orada açılsaydı.

GS'li arkadaşlar biraz gülüp eğlenecekler tabi, gerçi 6-0'ın acısını çıkaramadılar ama idare eder :D

Not: bu konun yeri de burası değil, jet blast'a taşıyorum.

Sevgiler,

Bozhan Özsoy.
Bozhan Özsoy
Average User

Return to Touch & Go