Ağrı dağları üzerinden çok kısa bir video kaydı

This forum is for discussions of the recently announced Flight Simulator by Microsoft.

Ağrı dağları üzerinden çok kısa bir video kaydı

Postby THY446 » 01 Sep 2020, 02:59

Benim gibi yüksek çözünürlükle VFR uçuş yapmayı sevenler için ULTRA ayarlarda oldukça tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz. Elbette bu tamamen kişisel fikrim.
Ama şunu da itiraf etmek gerekirse gamepass ile ilk ayı tamamladıktan sonra 725 TL gibi bir fiyat öder miyim bilemiyorum. Sonuçta Türkiye şartlarında kişisel hobi için bile büyük bir meblağ ve cüzdan ile vicdan arasında sıkışıp kalmamak elde değil. Kıssadan hisse; Deluxe Premium versiyonu için 100 $ verecek yerlerim Ağrı'yor değerli kaptanlarım :lol:

https://streamable.com/kjglen

Image

Image

Image
Okhan Uçar
İzmir
THY477
THY446
Junior Member

Name: Okhan Ucar
City: Izmir
PID: 477
Vatsim ID: 843798

Re: Ağrı dağları üzerinden çok kısa bir video kaydı

Postby THY4100 » 01 Sep 2020, 17:56

Görüntüler şahane,

Premium Deluxe versiyon almak zorunda değilsiniz, yani daha fazla default uçak oluyor ama bunun dışında pek bir artısı yok, ek olan default uçakları da pek beğenilmedi zaten. Ben bir süre daha xbox pass ile devam edeceğim. Muhtemelen standart versiyon için steam indirimi bekleyeceğim. Microsoft store versiyonunu pek sevmedim, içeriği ayrı klasöre yüklüyor ama birincil dosyalar "apps" dizininde bu dizin de korumalı oluyor. Klavye/mouse profili tetiklensin diye bir .exe dosyası seçmek bile inanılmaz baş ağrısı.

Bu da benden gelsin, şimdilik work-in-progress. Modeli kendim yaptığımdan zaman alıyor ama bittiğinde güzel olacağını umuyorum.
Image
Image

Fikret Anıl Haksever
THY4100
İstanbul
TVSD, TVLP, TVDS, FSTS, VatSkies
THY4100
Officer

Name: Fikret Anıl Haksever
City: Istanbul
PID: 4100
Vatsim ID: 1211470

Return to Microsoft Flight Simulator (2020)