VATSIM Indicators

Share your freeware scenery, add-on, etc links here ...
WARNING : The airport scenarios, which are available to download from our website, are "free of charge for individual users, for hobby purposes only." In order to earn an income, scenario owners are able to request a usage fee from those who use these scenarios for commercial and educational purposes.

VATSIM Indicators

Postby artuncs » 17 Feb 2016, 16:41

Kaptanlar,

Uzun zamandir beklenilen Vatsim Indicators'lar Vatsim tarafindan paylasildi.

Yapmaniz gereken, '' https://indicators.vatsim.net/ '' linkinden Vatsim Id ve sifreniz ile giris yapip, begendiginiz bir indicator secmeniz ve ustte sectiginiz indicator icin olusan linki kopyalayip kullanmak istediginiz yere yapistirmaniz gerekiyor.

Dilerseniz bu indicator linklerini forumumuz uzerinden kendi kisisel bilgilerinizin bulundugu ''Edit Signature'' '' ucp.php?i=profile&mode=signature '' kismina yapistirmak sureti ile forumumuz uzerinde de kullanabilirsiniz.

Indicators'lar hem ATC'ler hemde Pilot'lar icin ayri olarak dizayn edilmisler. Kullanmaya basladiginizda indicator uzerinde online yada offline oldugunuz, en son ucus yaptiginiz callsign, nerden nereye uctugunuz, son ucus tarihiniz, ucus suresi olmak uzere online ucuslariniz sirasinda da irtifa, hiz ve ucak tipi gibi bilgiler gene indicator uzerinde otomatik olarak yer almaktadir.

Indicators'lar Vatsim kisisel bilgileriniz uzerinde bulunan ve ilk Vatsim'e uye oldugunuz zaman secmis oldugunuz ''Region'' ve ''Division'' seceneklerine gore degiskenlik gosterip, THY gibi airlines'larin logo'larini otomatik olarak indicator uzerine yansitmaktadir.

Forumumuz uzerinde ornek uygulama : '' [rimg]https://indicators.vatsim.net/indicator/generate/YOUR VATSIM ID/0/24[/rimg] ''
Signature box icine dilediginiz indicator'in linkini yapistirdiktan sonra, linki mouse'iniz ile tarayarak secili hale getiriniz ve ustte bulunan Html kodlarindan ' [rimg] ' secerek Submit tusuna basiniz.

Image
Bu sekilde forum uzerinde bulunan her postunuz altinda bu indicators'lar otomatik olarak gozukeceklerdir.

Saygilarimla
Erhan M. Artuc
artuncs
Administrator

Name: Erhan M. ARTUC
City: London
PID: 3578
Vatsim ID: 1087117

Re: VATSIM Indicators

Postby THY4067 » 18 Feb 2016, 12:02

Yaptım bakalım ne oldu abi :)
Adem DUMAN
THY4067
TRABZON
Image
THY4067
Rookie

Name: Adem DUMAN
City: Gebze
PID: 4067
Vatsim ID: 1272099

Postby THY3017 » 18 Feb 2016, 18:16

Ben de VATSIM Indicators u ayarladım ve profilimde de güncelleme yaptım.
THY3017
Junior Member

Name: Gökhan AKSOY
City: Aydın
PID: 3017
Vatsim ID: 1188316

Postby Apollo » 20 Feb 2016, 00:20

Erhan hocam teşekkürler.

Yeni indicator grubu güzel olmuş. Güncelledim.
Saygılarımla
Turkish vACC Enroute Controller (C1)
Whatever the weather,WE MUST MOVE TOGETHER
Apollo
Legend

Name: Erdal ELMACI
City: Ankara
PID: 3195
Vatsim ID: 1059183

Return to Scenarios|Links