Fsuipc 3.xx ve servinfo 2.0

In this forum you will find user submitted tips and tricks for all versions of MicroSoft's Flight Simulator family of products.

Fsuipc 3.xx ve servinfo 2.0

Postby tk802 » 14 Sep 2003, 10:54

Efm bu ikisini bir biri ile kullanmak için serv infoyu kaydetmek gerekiyo işte size kaydetmeniz için gerekenler:
Name: ServInfo
Key: HEXV 7QNT FQ0F

Yalçın YETGYN
Tk802 Kelaynak
Yalyet MNB21
tk802
Junior Member

Name: Yalçın Yetgin
PID: 802

Postby ozyagtir 1 » 19 Sep 2003, 12:41

Ben bundan 3 gün evvel bilgisayara format attım.herşeyi yeni baştan kurdum.daha önceleri sorunsuz çalışan servinfo çalışmadı.
ilk önceleri bağlantı ve serverla ilgili bir problem olduğunu sandım.ama aynı anda online olduğum diğer arkadaşlara servinfo'nun çalışıp çalışadığını sorduğumda onlarda bir problem olmadığını gördüm.
servinfo 2.0 ve 2.1 'i defalarca ayrı ayrı yükleyip kurdum.hiçbir şey değişmedi.
vatsim ve ıvao açmıyor.bunlara tıkladığımda yükleme yapıyor.sonrasına "server data warning" uyarısı geliyor.onun altında available options kısmı var.try different server tıklıyorum oda olmuyor.
birşey daha aklıma geldi.acaba ben kablonet kullanığımdan dolayı mı desteklemiyor diye aklıma geldi? (çünkü kablonet ıcq desteklemiyor.ıcq'nun çalışması için bir takım proxy,server ve host ayarlarının yapılması lazım.)bu nedenle dial up bağlandım.sonuç değişmedi.
ayrıca options kısmındaki "connection parameters ayarlarına baktım.oradanda olmadı.
son olarak FSUIPC den mi kaynaklanıyor diye düşünüyorum.FSUIPC 2.974 kullanıyorum.
konu hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.

Murat Ö.
ozyagtir 1
Junior Member

Return to Flight Simulator Tips | Tricks | Techniques