İzmir'lilerle yeniden

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

İzmir'lilerle yeniden

Postby Phenomen » 20 Sep 2002, 00:34

Arkadaşlar merhaba...
Yzmir'dekilerle bir organizyon yapmaya çalışıyorum. Bir Gaziemir organizasyonumuz var. E?er bunu yapabilirsek di?erlerinede sıra gelecek. ?imdi önerece?im bir di?er organizasyon ise biraz uzakta. Bildi?iniz gibi Selçuk Efes'te Selçuk-Efes havalalanı var. Burada özel uçuş sertifikası alabilirsiniz ama buna ço?umuzun zamanı yok. Zaten nerden girdim bilmiyorum konumuzlada bir ilgisi yok. Selçuk'ta aynı zamanda $200 karşılı?ı bir saatlik bir uçuş yapabilirsiniz (bildi?im kadarıyla Cessna kullanılıyor). Ama heveslenmeyin uça?ı pilotlar kullanıyor. Uçak dört kişi alabildi?i için adam başı $50' a geliyor.
Belki bir gün buluşup bu tür bir organizasyon yapabiliriz. Bir saat için $50 aslında çok fazla bi miktar de?il. 4'er li gruplar halinde uçabiliriz. Herkes davetli!!!

Sevgiler, Saygılar
Can KIRHAN
Phenomen
Rookie

Postby mavi » 20 Sep 2002, 02:03

Sevgili Can,
Bir suredir islerim nedeni ile buralara ugrayamamistim, bu nedenle buradan herkese oncelikle merhaba diyorum; her nekadar birbirimizle yuz yuze gelmediysekte buralari ozlemisim!
Teklifin cok guzel ama oncelikle İzmir'de ki arkadaslar olarak once bir araya gelmeyi basarsak acaba daha mi iyi olur? Bu arada hemen belirteyim yasim 33 ve Balcova'da oturuyorum. her halde İzmir grubunun en yaslisi benim
Bu arada bu gun yasadigim bir problemden bahsetmek istiyorum cunku sebebini bulamadim! Aslinda burasi belki uygun degil ama; bu gun on line olmaya calistigimda bir gariplik yasadim ve nedenini bulamadim. Baglandiktan sonra Avsim'in sayfasindan kendimi İsvec'te bir meydanda buldum oysa benim home base LTBJ ustelik ucus planini LTBJ_LTBA olarak girmistim zaten kisa bir sure sonra baglantim kesildi bu arada hemen belirteyim baglandiktan sonra sqw. stand by yaptim ama sorunun nereden kaynaklandigi konusunda bir fikrim yok.Bir aciklama yapabilen olursa cok sevinirim. Hepinize iyi aksamlar...

Serhan Önür

Serhan Önür
mavi
Average User

Postby vaccaro » 23 Sep 2002, 10:09

Herkese selamlar,
?u İzmir toplantısı ile ilgili olarak ani işim çıkınca ortadan 1 hafta kaybolmak durumunda kaldım ve gelişmeleri bugün yeniden izlemeye başladım.
Selçuk-Efes meydanı gerçekten güzel fikir. Burada herkes çok dostça yaklaşıyor. Daha çok bir klüp havasında ve yeni insanlara, havacılık tutkunlarına yardım etmeye çalışıyorlar.
Uçuşlar sanırım Cessna Caravan ile oluyor. Belki de yanılıyorumdur.
Serhan, sanırım FLYTHY içinde en yaşlı sensin. Ama İzmirli simciler içinde daha yaşlılar da var .
Sevgiler,
Arslan

kıl adam
vaccaro
Junior Member

Return to Activities, Meeting, Contest