GELENEKSEL İZMİR TOPLANTILARINDAN BİRİ

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

GELENEKSEL İZMİR TOPLANTILARINDAN BİRİ

Postby muratkandemir » 18 Sep 2008, 01:04

Merhaba toplantılarımız arkadaşlardan bazılarının kızmasına rağmen devam ediyor.Yağmur altında yakalandığımız yemeğin devamını özsüt de tatlı yiyerek sonlandırdık daha birsürü resim olacak ...

Image

DR.MURAT KANDEMİR
muratkandemir
Rookie

Name: muratkandemir
PID: 2024

Postby THY446 » 18 Sep 2008, 01:50

Kırk yılın başında bir ezo gelin çorbası içmek istedim ve limonu çatala saplayıp tam sıkıyordum ki gökyüzü tabağa boşaldı resmen. İlk birkaç saniye afallama neticesinde "maşşallah ne de sulu limonmuş breh" diye düşünürken anladım sağanak yağmur çorba tasıma dolan :)
Emeği geçen ve katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. En büyük teşekkürü de masamızı tente altında bırakmaya razı olmayan aile reisi ağabeyimize ve tabii ki değerli ailesine göndermek istiyorum. Yoksa halimiz nice olurdu vesselam :D

Not: Bütün bu yağmur hadisesi cereyan ederken hiç birşey olmamışcasına neyini üfleyen neyzene ve bizleri Belediye iftar çadırlarında Oruç açıyormuşçasına beslemeye gayret eden işletme çalışanlarına da hürmetlerimi gönderiyorum :D

Okhan Uçar
Ankara
THY477

Image
THY446
Junior Member

Name: Okhan Ucar
City: Izmir
PID: 477
Vatsim ID: 843798

Postby harekat » 18 Sep 2008, 06:19

Murat Hocam,

Yeni transferiniz (Ankaragücünden) :D hayırlı olsun.Altyapıdan da takviye yapılmıs Masallah.[8D][8D]

Insallah biz de İstanbul dan 1 deplasman daha yaparız.Ozledik Alsancak`ı .:)

Sevgiler.

CEVAT ADAPAZARLI
www.hititair.com
CPT111
harekat
Rookie

Name: Cevat ADAPAZARLI
PID: 2152

Postby THY177 » 18 Sep 2008, 10:53

Ekip super ,ağzınızın tadı bozulmasın ...

En kısa sürede gorusmek uzere..

Ps: Ugur Hocam kilo vermissin sanki kıskandım desem yeridir..:)

Ergenekon Kucuk
FlyTHY Administration
THY177
VIP Member

Name: Ergenekon Kucuk
PID: 177

Postby muratkandemir » 18 Sep 2008, 10:59

Cevat hocam çok da güzel oldu valla transfer ama burada olmasına rağmen altan hocayıda görmek hoş oldu,bizim çekirdek kadro doğan hoca hariç zaten yoklamada tamam çıktı her zamanki gibi,hatta selim abi sağolsun mahlukları bırakıp kuşadasından geldi bizim için :D
Bu arada soldan sağa resimdekiler:
Okhan Uçar,Ersin Bozkurt,Uğur Uzgan,Orhan Erden,En yakışıklı ben :),Dr.Selim Bilgin,Uğur hocanın çocukluk arkadaşı olan camiadan olmayan bir arkadaşımız,Altan Gökalp ve En uzun pilot ünvanlı Hayri Karabilgin Hocam...
Ergenekon Kardeşim en eğlencelisi senin de olduğundu,bekliyoruz en kısa zamanda..

DR.MURAT KANDEMİR
muratkandemir
Rookie

Name: muratkandemir
PID: 2024

Postby THY480 » 18 Sep 2008, 11:11

Selim kardeşim , mahlukat resimleri de gelecek mi ? Merakla bekliyoruz :D
Sevgiler
THY480
VIP Member

Name: Alp AKBOSTANCI
City: Istanbul
PID: 480
Vatsim ID: 844012

Postby THY656 » 18 Sep 2008, 12:19

Alp kardeşim
bu sefer ayrı bir kategoride sunum yapmayı planlıyorum.Modellerim İngiltere'nin country yard dolaylarında yaşayan takribi ağırlıkları 80-120kg arasında ; dudakları ve burunlarında piercing'leri olan ve mümkünse bol tatoo'lu "gerçek" mahluklardan bir seri olacak.Umarım karşılaştırma açısından değerli bir yayın olur:):):)

Bu arada Hayri'nin ortağı olduğu Narlıdere Özsüt'ün nezih ortamı ,sevecen havası ve minimalist dekoru ile sizlerin İzmir'e geldiğinizde rahatlıkla gidebiliceğiniz bir yer olduğunu buradan bildirmek isterim.:D
THY656
VIP Member

Name: Selim BILGIN
City: Aydin
PID: 656
Vatsim ID: 853361

Postby uuzgan » 18 Sep 2008, 14:17

Koskoca yaz geçti biz sağanak yağmurda çadır altına sığınarak yemek yedik. Yemek yedik diyorum, sohbet etmek imkansızdı. Ney üstadı arkadaş sağanak yağmur gürültüsünü bastırmaya çalışıyordu. Organizasyon süper.

İşte bu çadır altına sığınmış halimiz.

Yine de tentelerden tabaklarının ortasına su boşalan masalara göre biraz şanslıydık.

Neyse sonrasında Hayri'nin önerisi ile Özsüt'e gittik de organizasyon "tarihin en korkunç toplantısı" olmaktan kurtuldu.

Böylece sakin ve nezih bir ortamda sohbet etme imkanı bulduk. Aramıza yeni arkadaşların katılmasından mutluluk duyduk.

Toplantılarımız devam edecek.

Sevgiler

Ps. Ergenekon rica üzerine arkadaşlar beni photoshop ile zayıflattı. Asıl zayıflayan Orhan Hocam. Doğrusu bizi çok şaşırttı.

Uğur Uzgan
TRVACC
Last edited by artuncs on 26 Jun 2014, 01:35, edited 1 time in total.
Reason: Resim linkleri aktif olmadigi icin silinmistir..
uuzgan
Average User

Return to Activities, Meeting, Contest