Serdar Sualp Hocama

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

Serdar Sualp Hocama

Postby aybirtek » 22 Jul 2003, 16:57

Hoş geldiniz.
Türkiye'yi ve bizleri temsil etmek ve bizde varız demek icin oraya gitti?iniz ve bizleri en iyi şekilde temsil etti?iniz için size,Kemal Baki hocama ve Ahmet Bedir hocama sonsuz teşekkürler.
Vakit ayırdı?ınız için de teşekkürler.
Ancak cebinizden yaptı?ınız harcamalar için sadece teşekkür etmek bana yeterli ve mantıklı gelmiyor.
Bu gibi durumlar icin bir fon yaratmak gerekti?ini düşünüyorum.
FLYTHY web sitesinin ücreti de sayın Bülent Akbay ve Bozhan Özsoy tarafından ödeniyor.
Evet biz hobimizi gerçekleştiriyoruz ancak perde arkasındaki emek ve harcamalarıda göz ardı edemeyiz.
Ben bu tür harcamalara katılmaktan gurur duyarım.
Herşey için tekrar teşekkür eder saygı ve sevgilerimi iletirim.

Ahmet Aybirtek
FLYTHY PID 83
TRVACC
aybirtek
VIP Member

Postby THY177 » 22 Jul 2003, 19:08

Sevgili hocalarımız bende bu vesile ile sizleri tebrik ederim canı gönülden ..

Ahmet hocam ne güzel demiş..her sohbette dile getirdiğim bunca emeğin ,harcanan zamanların ve bu işe kendileri veren şimdi aklıma gelen Özgür Özden ,Bülent Öner ,Bülent Akbay ,Bozhan Özsoy,Ahmet Bedir,Serdar Sualp ,Hakan Güven ve aklıma gelmeyen bir avuc arkadaşlarımızın bir çok şeyi bila bedel bizlerle paylaşmasını nasıl ödeyebilirz...Kimsenin bir beklentisinin olmadığı çok açık bu güzel ortamda ...Karşılık kelimeside pek kifayetli değil aslında ..karşılık şimdiye değin yapılan bir sohbet ,beraber yenen bir yemek ,içilen bir bardak çay olduğu için ..

Bu anlamda "bakınız bizim ortam böle,böle diyerek " gosterdiğim dostlarıma "bukadarı nasıl ücretsiz olur ? sorusunu sorduran bu değerli çalışmaların bila bedel olmasına benimde gönlüm razı değil..

Bu ortamın sürekliliğinin ve gelişiminin sağlanması için oluşturulacak bir fona üye olmaktan bende onur duyar üstelik bir nebze katkım olduğu düşüncesi ile kendimi çok daha rahat hissedebilirim .

Neler yapabilirz.?

Bir fon oluşabilir ..yönetimi ve kuralları açık net olur.(para nerde bokluk orda güzel bir kelamdır ama bu camiada olmaz.)

bu fonla neler yapabiliriz..?

Ne biliyim ...

-Remzi hocamızın yerli radio stack projesi desteklenebilir.
-Ardından turkısh made cockpit orneğini inşaa edebiliriz.
-Belirli aralıklara bir araya gelinmesini sağlayabiliriz.Hem bir araya gelir geyik yaparız hemde gelişmeler ile ilgili paylaşım sürecimiz ciddi bir platforma taşıyabiliriz.
-İleriye gidiyorum VATSIM 'ın bir organizasyonunuda biz yaparız yada konuklarımız olur ...

her neyse ucuyorum şu anda belki ...

Ama en azından zikrim budur benimde..

Hürmetler Sevgiler

TRVACC

TK 177 Ergenekon Kucuk
THY177
VIP Member

Name: Ergenekon Kucuk
PID: 177

Return to Activities, Meeting, Contest