Tesekkurler FLYTHY

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

Tesekkurler FLYTHY

Postby Serdar Sualp » 19 May 2003, 12:33

Cok sevgili Sanal havaci kardeslerimiz,

18 Mayis 2003 gunu FLYTHY'nin pek degerli uyesi sevgili Erol Haciroglu ve esinin nazik davetine katilarak isimlerini ve cagri isaretlerini bildigimiz, defalarca sanal gokyuzunde ya da radar ekranlarinda karsilastigimiz pek cok dostumuzla tanisma, ellerini sikma ve yanaklarindan opme firsatini yakaladik. Cok kaliteli insanlardan olusmus nezih bir toplulugun icinde olmaktan onur duyduk.
Ankara'dan, Izmir'den, Bolu'dan ve Bodrum'dan gelen dostlarimiz da mevcudiyetleriyle bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Sicacik ve gunesli bir havada uzun uzun sohbet imkanlari bulduk.

Menu muhtesemdi. Cok lezzetli izgaralar yedik.

Bulusmamiza bir destek de gokyuzunden geldi ve o ana kadar 06 yonunde esen ruzgar fikrini degistirerek 36 ya dondu. Boylelikle 36R pistine yapilan inisleri de izleme olanagimiz oldu.

Zaman hic farkinda olmadan hizla akip gecti. Aksam ustu gunes batmaya baslayip ta hava serinleyince istemeden de olsa bu guzel bulusmayi noktalayip "bir dahaki toplantida gorusmek uzere" temennileriyle ayrildik.

Bu vesile ile bizlere boyle bir bulusma imkanini dusunen, planlayan ve uygulayan Erol kardesimize, Alp Akbostanci'ya ve Bulent Akbay'a cok tesekkur ederim.

Serdar Sualp
Serdar Sualp

Postby uuzgan » 19 May 2003, 13:15

Merhaba.
Toplantıda emeği geçen, başta ev sahibi sevgili Erol olmak üzere, tüm Flyşy camiasına sonsuz teşekkürler.

Uğur Uzgan
Trvacc
uuzgan
Average User

Postby THY7 » 19 May 2003, 14:06

Harika bir gün olmakla beraber,tanıştığım insanların da harika olması içimdeki havacılık ruhunu kat ve kat yüceltti.
Teşekkürler FLYTHY,TRVACC ... [:I]

Berhan Dönmez
TRVACC11-FLYTHY~7~
THY7
Officer

Name: Berhan DONMEZ
City: Istanbul
PID: 7
Vatsim ID: 813296

Postby THY808 » 19 May 2003, 14:36

Merhaba;
Muhteşem bir pazar günü geçirmemizde emeği geçen ve evini bizlere açan Erol abiye teşekkür ederim.[:I]Benim gibi sizlerin arasına yeni giren biri için güzel bir tanışma oldu.Havada karşılaştığım birçok insanla karşılaşma ve tanışma fırsatı buldum.Herkese teşekkürler[8D]

Mevlüt ?İRVANLI
THY808
Average User

Name: Mevlüt ŞİRVANLI
City: İstanbul
PID: 808
Vatsim ID: 864898

Postby Oki842 » 19 May 2003, 17:12

Herşeyiyle çok güzel bir gün oldu.Gelen herkes çok memnun kaldı eminim.
FLYTHY ye ve "o muhteşem pasta"yı getiren:D TRVACC ye teşekkürler.
Erol abiye ayrıca teşekkkürler.
En yakın buluşmada tekrar görüşmek dileğiyle:).

Okan ERGENE
TK842
Oki842
Junior Member

Postby AKIN HOS » 19 May 2003, 17:28

Cok istememe ve hatta rezervasyon sayfasindan 2 kisilik rezervasyon yaptirmama ragmen son anda cikan bir ishim dolayisiyla ankaraya gitmek zorunda kaldim. Aranizda olamadigim icin gercekten cok üzüldüm.
[V]
bu organizasyonu gerceklestiren arkadaslari tebrik ederim.
Bir dahaki sefere görüsmek dilegiyle.

AKIN HOS
AKIN HOS
Newbie

Postby aybirtek » 19 May 2003, 18:34

Hersey cok güzeldi,
siz güzel insanlarla beraber olmak beni cok mutlu etti,emegi gecen bütün arkadaslarima tesekkür ederim.
Saygi ve sevgilerimle.
Not:Serdar Hocam pastanin resmi cok güzel cikmis.
Akın Hocam kulaklarinizi cınlattık.

Ahmet Aybirtek
FLYTHY PID 83
TRVACC
aybirtek
VIP Member

Postby sir_ulgen » 19 May 2003, 19:23

Herkese Merhaba,

Boyle guzel bir organizasyonla birbirini tanidigi halde aslinda tanimayan bircok insani bir araya getiren, birbirinden degerli hoca ve dostlarimizla bulusturan herkese tesekkurler.

Birlikte gokyuzunde gecen bunca zamandan sonra "gercekten" tanistigimiz degerli pilot ve kontrolorlerle sohbet etmek harikaydi.

Sevgili Erol Haciroglu, Ergenekon Kucuk ve Alp Akbostanci ile "patron" :) Bulent Akbay'a giristikleri ve gerceklestirdikleri hersey icin tesekkurler.

En kisa surede tekrar bir arada olmak dilegi ile herkese saygi ve sevgiler,

Aytug Ulgen
sir_ulgen
Newbie

Postby Musashi » 19 May 2003, 19:49

Basta Erol ve Alp kaptanlarımız olmak uzere, organizasyonda emegi gecenlere, taa Ankara, Izmir, Bolu ve Bodrumdan gelip aramıza katılan herkeze cok cok tesekkurler.

Tekrar gorusmek ümidi ile

TK317
Gurhan Okay
Musashi
Junior Member

Name: Gürhan Okay
PID: 317

Postby ozyagtir 1 » 19 May 2003, 22:33

Bende başta Erol bey olmak üzere,bu işte emeği geçen herkese ve gelen arkadaşlara teşekkür ederim.
en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

Murat Ö.
ozyagtir 1
Junior Member

Postby hasantahsinsarisoy » 19 May 2003, 22:58

Herkese merhaba,
Başta kusursuz evsahipliği için sevgili Erol'a ve saygıdeğer eşine, ayrıca bu toplantıda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İsimlerini ve soyadlarını bildiğimiz ama henüz tanışma fırsatı bulamadığımız dostlarımızla buluşmak çok güzeldi. Böyle güzel organizasyonların daha sık yapılması dileyiyle..
Sevgi ve saygılarımla..

Hasan Tahsin Sarısoy
hasantahsinsarisoy
Newbie

Postby cdurduc » 20 May 2003, 01:09

Arkadaşlar inanınki ben izmir'den sizleri sayıklıorum :) saat tam 2 olunca ben kafamda sizlerim neler konuştuğunuz fln tasarlıyorum :D biraz uçtum galiba [8D] Gerçekten katılamadaığım için bin pişmanım ama Haziranın 14-21 arası Istanbul'dayım mutlkaka buluşma olursa küçük çapta fln kesin gelicem..Mutlaka buluşmayı isterim sizlerle....
Herkesin Kazasız Belasız Uçuşlar Dilerim
Sevgiler Saygılar
CANSIN

Sevgilerimle
Uğur Cansın DURDU
TK148--TRVACC
cdurduc
Average User

Postby THY157 » 20 May 2003, 01:46

Sevgili Erol ve değerli eşine evlerini bizlere açtıkları ve mükemmel ev sahiplikleri için, Sevgili Alp'e muhteşem menünün hazırlanmasında gösterdiği üstün başarı için ve tüm katılan arkadaşlara oraya gelerek sizlerle tanışma onurunu bana verdiğiniz için teşekkür ederim. Her zaman söylediğim gibi "İyi ki varsınız" :)

Saygı ve sevgilerimle...

Selçuk Poyraz
Captain
TK157
THY157
VIP Member

Name: Selçuk POYRAZ
PID: 157

Postby THY656 » 20 May 2003, 02:03

Sevgili arkadaşlar
yukardaki yazıların hepsine bütün kalbimle katılıyorum.Ama iki nokta beni çok etkiledi.
1-Sn Erol Hacıroğlu ve değerli eşi bizlere öyle bir evsahipliği yaptı ki kelimelere sığmaz.Ben kendi adıma onlar kadar misafirperver olmam için on fırın ekmek yemem lazım. Gelemeyenler için de söylüyorum 60 kişiden fazla bir topluluğa evini açmak inanılası gelmiyor.
2-Sevgili Alp Akbostancı bizlere sunduğun yemek sayesinde ben 2 gün oruç tutmaya karar verdim.Yalnız bu yemeği bize nasıl 5 milyona mal ettin, onu anlayamadım.İnşallah siyasete atılırsın.Ülkede açlık kalmaz vallahi.
Not:Eşimin bundan sonra 'Bugün de mi uçuşun var' diye soracağını artık sanmıyorum.Bu hobiyle hiç alakası olmamasına rağmen o bile böyle nezih bir toplulukla tanıştığı için çok mutlu oldu.
İyi ki varsınız
saygılar
TK656

selim bilgin
THY656
VIP Member

Name: Selim BILGIN
City: Aydin
PID: 656
Vatsim ID: 853361

Postby THY480 » 20 May 2003, 12:44

Sevgili arkadaşlar,

Nazik mesajlarınız için gerçekten teşekkür ederim , ben de öncelikle evini tüm sıcaklığı ile bize açan ve bu organizasyonun fikir babası Erol Kaptan ve eşi'ne çok teşekkür ederim (köpek korkum nedeniyle Çar'a teşekkür edesim gelmiyor )[8D]

Ve bu organizasyonu süsleyen İstanbul , Ankara , İzmir , Bodrum , Bolu , Gölcük , Zonguldak'tan sevgili kaptanlar , sizlerle bu ortam çok daha keyifli oldu...

Sevgili Serdar Süalp'e de o nefis pasta için bir kocaman teşekkür..

Selim Kaptan , işin maliyetini hiç sorma , devlet sırrı :D , afiyet olsun

Sevgi ve saygılarımla
Alp Akbostancı
THY480
VIP Member

Name: Alp AKBOSTANCI
City: Istanbul
PID: 480
Vatsim ID: 844012

Next

Return to Activities, Meeting, Contest