XXL BULU?MA NOKTASI TARİFİ

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

XXL BULU?MA NOKTASI TARİFİ

Postby THY177 » 12 May 2003, 18:32

E5 tarafından gelecekler;

Havaalanı sapa?ından giriyorsunuz ,havaalanı (sa?da) CNR Dünya ticaret merkezi (solda) 'ni geçiyor ve yeşilyurt meydanına fıskiyeli havuzun oldu?u büyük meydana ,ışıklara geliyorsunuz .(hemen sa?ınızda AYREX 'in düzenlendi?i askeri havalimanı var.)

Sa?a kıvrılıp (FLORYA ,YE?YLKÖY) istikametine donuyorsunuz.200m sonra ilk ışıklar sa?ınızda hava MÜZESY ,devam ediyosunuz ,ve bakınca uzaktan görebilece?iniz ışıklara do?ru devam ediyorsunuz , 150 metre sonra sol tarafa yanaşıp soldan dönüşle tren yolunun (GEÇYT) altından ve ışıklardan Dümdüz devam ediyosunuz .30 M SONRA 13 istikametinde Sa?ınızda YeşYLKÖY 2000 College var ,sa?ınızda kalacak şekilde ara yoldan devam ,birinci sa? de?il ikinci sa?dan devam ediyorsunuz ve dümdüz yukarı ,yol bitince sola dönüyorsunuz (sa?ınızda MARMARA SYTESY)4 yola geliyorsunuz (SOLUNUZDA SON DURAK OTOBUS VE MYNYBUSLER.) ..(merak etmeyin öyle trafYgin aktı?ı yerler de?ildir sakindir.)

Sa?a kıvrılın ve arabayı park edin .Geldini?iniz YER YE?YLKÖY ÇYROZ MEVKY HALK PLAJININ eski giriş yoludur..Zaten şansınız yaver giderse ya 18 e yada 36 R 'ya inişleri kalkışları görebilirsiniz.O yöne o?ru yada girşe do?ru yürüyün ,sa?ınızda AYDIN SYTESY ..

E6 'DAN gelecekler havaalına gider gibi devam sonra tarif aynı..

Sahilden gelecekler , ataköy ü geçince hiç bir yere sapmadan veya ayrılmadan devam ederseniz üsteki tarif etti?im yere (meydana)geleceksiniz.

PS : YE?YLKÖY ÇYROZ MEVKY SON DURA?ININ OLDU?U YERE 50 M UZAKLIKTA TOPLANTI YERY.GENEL TARYFTE BU ..

PS2: BAKIRKÖYDEN MYNYBUS ,SYRKECY VE TAKSYMDEN OTOBUS (BUNLARIN HEPSY SON DURAKTA DURURLAR) ,TAKSYMDEN MYNYBUS VARDIR.(SON DURAKTA DURMAZ YE?LYKÖY MYGROSTA YNDYRYR ,ORDAN 10 DKLIK YURUME MESAFESYNDE.)

ARYFE TARYF GEREKMEZ ..AMA BEN BÖLE TARYFYN YCYNE DYYENLER ?YKAYETLERYNY DYREKT BANA BYLDYRSYNLER...[}:)]:D[:p]

TK 177 Ergenekon Kucuk
THY177
VIP Member

Name: Ergenekon Kucuk
PID: 177

Postby erol » 12 May 2003, 19:12

Ergo bravo walla süper tarif etmişsin.Ben bile şu an şaşkın bir şekilde oturmuş evimin nerde olduğunun düşünüyorum.:D[:p]:D:D:D[:p]

?aka şaka
Erol Haçıroğlu TK547
erol
Rookie

Postby THY133 » 12 May 2003, 19:27

quote:
Originally posted by erol

Ergo bravo walla süper tarif etmişsin.Ben bile şu an şaşkın bir şekilde oturmuş evimin nerde olduğunun düşünüyorum.:D[:p]:D:D:D[:p]

?aka şaka
Erol Haçıroğlu TK547

:D

Ergo abi bi de Antalya' Lara tarafındandan nasıl geliceğimizi de anlatsan ya süper adamsın senin gibi açık yol tarif edinini ilk defa görüyorum ... [:p]

TK133 - TRVACC
Deniz İrez
Istikbal Göklerdedir ...!
M.K Atatürk
THY133
VIP Member

Name: Deniz İrez
PID: 133

Postby THY177 » 12 May 2003, 23:27

Aslına bakarsanız ben bir chart hazırlamıştım .

Sonra bir baktım ..şöyle çevirip bi daha baktım ..başkalarına gösterdim "ne o ,bir inşaatmı yapıyorsunuz dediler? " "yok dedim yol tarifi ..",arkadaşın biri kendisini yakmaya kalktı ,bir diğeri ben insan değilim diyor başka bişi demiyor , biraz üşüttü anlayacağınız ..

Yani onu buraya koysaydım eğer beni vururdu millet , bukadar geldi elden ..! :)

idare edin ..

TK 177 Ergenekon Kucuk
THY177
VIP Member

Name: Ergenekon Kucuk
PID: 177

Return to Activities, Meeting, Contest