İstanbuluşma ve öneriler

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

İstanbuluşma ve öneriler

Postby THY656 » 06 May 2003, 13:23

Sn Flyşy yöneticileri
yanılmıyorsam ;e?er bir de?işiklik yoksa 18 mayıs pazar Sn Erol Haçıro?lu kaptanın bahçesinde tüm sanal pilotları biraraya getirecek bir mangal partimiz var.
Bu buluşma birbirlerimizin soyadlarına kadar ezbere bilmemize ra?men yüz yüze gelmemizi ve tanışmamızı sa?layacak.Böyle sosyal ve e?lenceli buluşmaya biraz bilgi alışverişi de katabilir miyiz?
a-yani 1-2 bilgisayar olsa
b-bunlarda CD-Writer olsa
c-Köfteleri yerken ellerinde zengin simulasyon programları olanlar bunları olmayanlarla paylaşsa
d-gerek uçuşla ilgili gerekse de bilgisayarla ilgili soruları olanlar
bilgili olan kaptanlardan yanıtlarını alsa
kısaca ruhumuzu ve midemizi doldururken biraz da ekstra bilgi kazansak diyorum.
e?er ev sahibi sn.Erol kaptan da uygun bulursa.
saygılar
TK656

Not: Bu arada başrolünü Keifer Suşerland'in oynadı?ı ATC'lerle ilgili çok güzel bir filim vardı.Bu filmi hatırlayan ve adını bilen varsa ve bana iletirseniz sevinirim.
sbilgin2002@mynet.com

selim bilgin
THY656
VIP Member

Name: Selim BILGIN
City: Aydin
PID: 656
Vatsim ID: 853361

Postby TK330 » 06 May 2003, 16:06

Daha önceki bir forumda söylemiştim Erol bey'in evi bana çok yakın bi alt sokakta oturuyorum.CD-Writer mevcut elimde bi kaç tane de simülasyon eklentileri falan var.Bu toplantıyı zaten sırf yemek için değil bilgilerimizi başkalarıyla paylaşmak,tanışmak,ve eğlenmek için yapıyoruz en önemlisi de uçakları seyretmek için[8D].Mesela bende profesyonel bir dürbün var yemek yerken 36R'ye inen uçakları seyredebiliriz[;)].

Image
TK330

Postby THY133 » 06 May 2003, 19:16

Bende de ICOM inen uçakları hem izler hemde kuleyle konuşmalarını dinleriz. Aslında konuşabiliriz ama yapmasak iyi olur [;)]

TK133 - TRVACC
Deniz İrez
Istikbal Göklerdedir ...!
M.K Atatürk
THY133
VIP Member

Name: Deniz İrez
PID: 133

Postby aybirtek » 06 May 2003, 22:49

BENCE DE,DENIZ...

Ahmet Aybirtek
FLYTHY PID 83
TRVACC
aybirtek
VIP Member

Postby erol » 07 May 2003, 00:04

Sevgili Selim

Sen istersin de biz yapmazmıyız.2 adet cd writer lı bilgisayar emrindedir.Belli başlı add-on larda bende bulunmakta.D.fleet,pss airbus,pic 767,eurowings,ready for pushback 747-200,jeppesen,fs navigator,weaşer center,active sky.Diğer arkadaşların bunları yanlarında taşımalarına gerek yok.

Varsa kameralarınızı,fotograf makinelerinizi ve dürbünlerinizi sakın unutmayın.(Rüzgarın güneyden esmesini aklıma bile getirmiyorum patates oluruz walla)

Bu arada bugün hasbel kader bir adet microsoft game voice edindim,inşallah arkadaşlar arasında bu aleti kullanmayı bilen birileri vardır.

Sevgiler
Erol Haçıroğlu TK547
erol
Rookie

Return to Activities, Meeting, Contest