İzmir Buluşma

Ongoing meetings - Focused virtual pilot activities ....

Postby Phenomen » 19 Jan 2003, 19:39

FLYTHY İzmir crew,
Katılanlara gerçekten çok teşekkürler.
Bu toplantıda diğer toplantının tarihini ve içeriğini de konuştuk. Herkesin önceden işlerinin ayarlaması için şimdiden sizlerle paylaşayım. 1 ?ubat cumartesi günü (2 hafta sonra) Direk akşam yemeğine çıkalım diyoruz. Reci's olabilir mesela.
Dün, Sir Winston da rezervasyonumuz olduğu halde bi süre ayakta kaldık ve ancak dışarda yer bulabildik.(hayri hocam siz olmadan bizim sözümüz geçmiyo bu tür yerlere) Ve haliyle hafiften üşüdük. Yer bulamayız diye Reci's e hiç uğramadık bile. Arkadaşlar 1 şubat akşamı tüm FLYTHY üyelerini bekliyoruz.
Ayrıca sohbet ortamı çok güzeldi herkes birbirinden bişeyler öğrendi...

Can KIRHAN / İzmir - KSK
TK541
Phenomen
Rookie

Postby cdurduc » 19 Jan 2003, 21:30

Eklemeden geçemeyeceğim çok güzel resim çektik en kısa sürede yayınlanacaktır [8D]
Sevgiler
CANSIN
cdurduc
Average User

Postby MD » 20 Jan 2003, 00:12

Arkadaşlar,

Çok arzu etmeme rağmen c.tesi günü aranıza katılamadım. Bir sonraki buluşmada farkı kapatmak ümidi ile...

Can Hürel
TK393

CH
MD
Junior Member

Postby THY656 » 20 Jan 2003, 01:27

Benim için son derece keyifli bir toplantı oldu.Doğrusunu söylemek gerekirse zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım.Herkesin ne kadar çok soracağı şey varmış?Tanıştığım tüm kaptanlara teşekkür ediyorum.Bir daha ki toplantıyı iple çekiyorum desem abartmış olmam.Katılamayan tüm arkadaşları da bekliyorum.İzmir dışı kaptanları da aramızda görmek isteriz.

selim bilgin
THY656
VIP Member

Name: Selim BILGIN
City: Aydin
PID: 656
Vatsim ID: 853361

Previous

Return to Activities, Meeting, Contest