Matrox DualHead2Go Digital Edition D2G-A2D-IF

Here you can buy and sell items in your hand, computers, cars ...

Matrox DualHead2Go Digital Edition D2G-A2D-IF

Postby ldsezgin » 12 Jan 2011, 17:13

Degerli Pilot arkadaslarim

Elimde ihtiyac fazlasi bulunan kutusunda, driverlari ve tum baglanti aparatlari ile beraber yurtdisindan aldigim ve Sanal ucuslar icin mutlaka kullanilmasi gereken Matrox DualHead2Go Digital Edition D2G-A2D-IF urunumu satiyorum. Ilgilenen pilot arkadaslarima duyurulur. Urun detaylari asagida belirtilmistir.

Matrox DualHead2Go ile kullandığınız ana monitor harici monitör sayısını ikiye çıkararak Ucus verimliliğinizi artırın. Avuç içi büyüklüğündeki bu kutu,tum sanal ucus simulatorlere uyumlu olan masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda kullandığınız grafik kartına çoklu-görüntü desteği kazandıracak. Ornek Overhead panelinizi ana ekranin main panel ustune alabilir ve diger monitoru Radio, Fmc ve diger panelleri tasiyabilirsiniz. DualHead2Go çok basit bir kuruluma sahiptir, bilgisayarınızdaki ekran çıkışını DualHead2Go'ya bağlamak kadar basit. Mac destekler ve grafik calismalarinda mukemmel performans ve yuksek cozunurluk saglar. Diger bir kullanim seklide 2 adet yuksek cozunurluklu 3LCD veya Dlp projectorlerinizi wide screen olarak kolayca birlestirmenizi saglar.
Product Description
Detail Specifications 1.Add two independent displays to your notebook or desktop system and create a fully symmetrical DualHead?setup. 2.Run your desktop at up to 3840 x 1200 resolution stretched across two displays (1920x1200 per display)1. 3.Harness the full graphics rendering power of your existing notebook or desktop computer. This includes the full video and 3D capabilities of your embedded graphics solution. 4.rade Intel integrated graphics on a desktop to DualHead?without opening the chassis of the computer. 5.Matrox PowerDesk SE software (for Windows only) seamlessly manages window positioning and message pop-ups and offers the flexibility to select a wider range of resolutions, including support for widescreen and standard aspect ratios. 6.Compact device that may easily be taken on the road with you. 7.Can be used with either analog1 or digital panels. 8.Compatible with both Windows and Mac operating systems. Product information Dimensions - 10 cm x 14 cm x 3.2 cm Weight - 235 grams Connectors - HD-15 (analog) x 1 (input); DVI-I (digital) x 2 (outputs), USB Part number - D2G-A2D-IF Hardware included - DualHead2Go Digital Edition connector box - One 2-foot HD15-to-HD15 (analog) monitor cable - One USB cable Optional upgrades - Two DVI (male) to HD15 (female) adapters sold separately Minimum system requirements - Single VGA output connector, on a compatible system - Microsoft?Windows?XP, Windows 2000, Windows XP x64bit, Windows Vista?and Mac?OS X v10.4 - Display driver supporting 2048 x 768 or 2560 x 1024 resolution - Powered USB connector
ldsezgin
Newbie

Name: Sezgin Karaagac
PID: 2521

Re: Matrox DualHead2Go Digital Edition D2G-A2D-IF

Postby Apollo » 12 Jan 2011, 19:37

Merhaba isminizi bilemediğimden yazamadım. Lütfen forum kuralları gereği gerçek isminizi kullanıcı bilgilerinizden güncelleyiniz.

Forum kuralları :MAdde 3

3. İmza İçerikleri

A) Forumlara kayıt olan üyelerimizin "member PROFILE" bölümüne gerçek isim ve soyadları ile kullanmakta oldukları gerçek email adreslerini girmeleri gerekmektedir. Sahte ve eksik bilgilerle foruma üye olunamaz. Üyelerin mesajlarının sonuna veya "signature" bölümüne isim ve soyadlarını yazmaları gerekmektedir. Yazılan her yazı mutlaka "GERÇEK" isim soyadı ile imzalanmalıdır. FlyTHY Pilotları member PROFILE kısmında isim ve soyadları yazmak kaydı ile sadece pilot numaralarını imza için kullanabilirler.
Saygılarımla
Turkish vACC Enroute Controller (C1)
Whatever the weather,WE MUST MOVE TOGETHER
Apollo
Legend

Name: Erdal ELMACI
City: Ankara
PID: 3195
Vatsim ID: 1059183

Postby ldsezgin » 12 Jan 2011, 22:13

Degerli Pilot arkadaslarim

Elimde ihtiyac fazlasi bulunan kutusunda, driverlari ve tum baglanti aparatlari ile beraber yurtdisindan aldigim ve Sanal ucuslar icin mutlaka kullanilmasi gereken Matrox DualHead2Go Digital Edition D2G-A2D-IF urunumu satiyorum. Ilgilenen pilot arkadaslarima duyurulur. Urun detaylari asagida belirtilmistir.

Matrox DualHead2Go ile kullandığınız ana monitor harici monitör sayısını ikiye çıkararak Ucus verimliliğinizi artırın. Avuç içi büyüklüğündeki bu kutu,tum sanal ucus simulatorlere uyumlu olan masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda kullandığınız grafik kartına çoklu-görüntü desteği kazandıracak. Ornek Overhead panelinizi ana ekranin main panel ustune alabilir ve diger monitoru Radio, Fmc ve diger panelleri tasiyabilirsiniz. DualHead2Go çok basit bir kuruluma sahiptir, bilgisayarınızdaki ekran çıkışını DualHead2Go'ya bağlamak kadar basit. Mac destekler ve grafik calismalarinda mukemmel performans ve yuksek cozunurluk saglar. Diger bir kullanim seklide 2 adet yuksek cozunurluklu 3LCD veya Dlp projectorlerinizi wide screen olarak kolayca birlestirmenizi saglar.
Product Description
Detail Specifications 1.Add two independent displays to your notebook or desktop system and create a fully symmetrical DualHead?setup. 2.Run your desktop at up to 3840 x 1200 resolution stretched across two displays (1920x1200 per display)1. 3.Harness the full graphics rendering power of your existing notebook or desktop computer. This includes the full video and 3D capabilities of your embedded graphics solution. 4.rade Intel integrated graphics on a desktop to DualHead?without opening the chassis of the computer. 5.Matrox PowerDesk SE software (for Windows only) seamlessly manages window positioning and message pop-ups and offers the flexibility to select a wider range of resolutions, including support for widescreen and standard aspect ratios. 6.Compact device that may easily be taken on the road with you. 7.Can be used with either analog1 or digital panels. 8.Compatible with both Windows and Mac operating systems. Product information Dimensions - 10 cm x 14 cm x 3.2 cm Weight - 235 grams Connectors - HD-15 (analog) x 1 (input)ezgin Karaagac; DVI-I (digital) x 2 (outputs), USB Part number - D2G-A2D-IF Hardware included - DualHead2Go Digital Edition connector box - One 2-foot HD15-to-HD15 (analog) monitor cable - One USB cable Optional upgrades - Two DVI (male) to HD15 (female) adapters sold separately Minimum system requirements - Single VGA output connector, on a compatible system - Microsoft?Windows?XP, Windows 2000, Windows XP x64bit, Windows Vista?and Mac?OS X v10.4 - Display driver supporting 2048 x 768 or 2560 x 1024 resolution - Powered USB connector

Sezgin Karaagac
ldsezgin
Newbie

Postby Apollo » 12 Jan 2011, 22:18

Teşekkürler :clap:

Bir sorum olacak ben halen 2 ekran kullanıyorum ekran kartımdan birisi HDMI birisi standart VGA çıkış olarak. Bu cihaz ile kaç ekrana çıkabilrim? YAni bu cihaz 2 ekrana çoğaltıyor anladığım kadarıyla o zaman ben 3 ekran mı kullanableceğim? Yoksa ana monitör hariç 2 lcd daha mı ekliyor?
Saygılarımla
Turkish vACC Enroute Controller (C1)
Whatever the weather,WE MUST MOVE TOGETHER
Apollo
Legend

Name: Erdal ELMACI
City: Ankara
PID: 3195
Vatsim ID: 1059183

Postby ldsezgin » 12 Jan 2011, 23:45

Selam

Ana monitor harici 2 Lcd monitor yani 3 adet oluyor. Mesela Ana monitor A cikisim DVI ona 32 inc LCD bagladim ve main paneli patchli, diger DVI (Vga`de olabilir) onada Matrox DualHead2Go bali ve arti 2 21 inc monitor cikiyorum 1 tanesini 32 inc monitor ustene monte edip overhead panel yaptim, diger monitorde Fmc, Radio, Squawk dibi patchlemeler yaptim yani toplam 3 monitor kullaniyorum. Mail adresiniz gonderirseniz size detayli resimler yollayabilirim.

Sezgin Karaagac
ldsezgin
Newbie

Return to Bargain Second Hand or Brand New Items